top of page
Hranice.png

Interaktivní učebnice

Interaktivní učebnice Flexibooks je vhodná pro prezenční i distanční výuku.

Učebnice a pracovní sešity v elektronické podobě vám usnadní práci a zatraktivní hodiny dějepisu. Jednotlivé objekty v učebnici (mapy, tabulky, schémata, časové osy) můžete libovolně zvětšovat na interaktivní tabuli či je promítnou pomocí dataprojektoru. Pomocí interaktivních odkazů na Školu

s nadhledem můžete společně s žáky zhlédnout filmové ukázky, reportáže a dokumenty. Stejně tak se jednoduchým proklikem dostanete na cvičení v aplikaci HistoryLab.  

Učitelé mají k dispozici v elektronické podobě učebnici, pracovní sešit i příručku učitele.

Žáci získají přístup k učebnici. Mohou tak sami, případně ve skupinkách pracovat s digitálními zdroji, které jsou součástí učebnice.

Díky školní multilicenci je dostupná vám i vašim žákům, kdykoli a kdekoli potřebujete, neboť ji můžete nasdílet žákům zdarma na jejich domácí počítače nebo ji využít ve třídě při výuce na interaktivní tabuli. 

Školní multilicence zahrnuje kompletní výukové materiály Soudobých dějin, tj. elektronickou učebnici, pracovní sešit i příručku učitele. Navíc i-učebnice a i-pracovní sešit nabízí propojení s digitálními zdroji na jedno kliknutí.  

Jak získat zdarma roční školní multilicenci v hodnotě 1 790 Kč? 

Stačí zakoupit 15 a více kusů tištěné badatelské učebnice Soudobé dějiny.  

bottom of page